SKLEP

ZAMKNIJ

Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps

Galeria produktu
(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)
Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps. Stan idealny.

Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps

P/N

DS-SFP-FC4G-SW

Interfejs

1 x SFP (mini-GBIC)

Prędkość

4Gbps

Długość fali

850nm

Produkt poleasingowy

W pełni sprawny, stan idealny

Gwarancja
Dodaj do koszyka

WRÓĆ DO INFORMACJI
PRZEJDŹ DO PODSUMOWANIA


    15 w magazynie

    gwr12

    • zł 0,00
    • zł 0,00
WRÓĆ DO INFORMACJI
PRZEJDŹ DO PODSUMOWANIA


Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps
Dostępność
15 szt.
Dostawa
10-12-2021
Wysyłka od
30,75 zł
SUMA BRUTTO:


skonfiguruj produkt i przejdź
do podsumowania

NIE WIDZISZ OPCJI KTÓREJ SZUKASZ?

zadzwoń do nas

516 025 649


Proszę czekać

Dostosowuję konfigurację

Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps

Wkładka FC Cisco DS-SFP-FC4G-SW, 4Gbps

P/N

DS-SFP-FC4G-SW

Interfejs

1 x SFP (mini-GBIC)

Prędkość

4Gbps

Długość fali

850nm

Produkt poleasingowy

W pełni sprawny, stan idealny

SUMA BRUTTO:

8.130081 zł